KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
MOBIN SH.P.K-

SHTEPI E MOBILEVE

Kompania: MOBIN SH.P.K
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: Zona Industriale - Fushe Kosove
Qyteti: Fushe Kosove
Kodi Postar: 12000
Shteti: Kosovė
Tel: 049937853
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: il.anurshaba@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 09/07/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
09/07/2018 Montera me pėrvojė 500€ paga Tjetėr Fushe Kosove - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.