KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Novatex G.B Company

NOVA ėshtė kompania lider nė tregun shqiptar nė fushėn e produkteve profesionale pėr aktivitete si bare, restorante, hotele apo zyra.

Pėr tė bėrė realitet projekte arredimi unike, NOVA ofron njė gamė tė gjerė produktesh pėr arredimin e bizneseve tuaja. Nė showroom-et NOVA gjenden tavolina, karrige, kolltuqe, stola dhe ndriēuesa pėr ambiente tė brendshme dhe tė jashtme, tė tė gjitha llojeve dhe dizenjove per t’u dhėnė mundėsinė bizneseve tė shėrbimeve tė arrijnė maksimumin e asaj qė mund tė synohet.

Kompania: Novatex G.B Company
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Arkitekturė/Dizajn
Adresa: Bulevardi Bill Klinton, Nd. 303, Prishtine, Kosove
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +355682030954
Fax:
E-mail: info@novacontract.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://novacontract.al
Regjistruar me: 20/03/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.