KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
pizzeria 038-

kerkojme ndihmese ne kuzhine

Kompania: pizzeria 038
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: driton haliti
Industria: Tjetėr
Adresa: rr.hilmi rakovica p/n prishtine ,afer xhambazeve ne brege te diellit
Qyteti: prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 045 811 204
Fax:
E-mail: dritonhaliti04@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 05/11/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
04/11/2017 Ndihmese ne kuzhine Tjetėr prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.