KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Poseidon Human Capital-

Kompania: Poseidon Human Capital
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Beograd
Kodi Postar:
Shteti: Serbi
Tel: +381 (0) 11 409 4174
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 21/12/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
24/12/2018 Recruitment Specialist Kėshillim Tirana - Shqipėri
24/12/2018 Construction worker Tjetėr Kroaci
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.