KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Rapsodia SHPK

kerkojme persona pergjgjges per detyren qe marrin persiper

Kompania: Rapsodia SHPK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Alfred Marku
Industria: Kontabilitet
Adresa: lagja sake Shengjin Lezhe
Qyteti: lezhe
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 0694012246
Fax:
E-mail: info@rapsodia.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.rapsodia.al
Regjistruar me: 05/01/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
05/01/2021 Kontabilettet Kontabilitet lezhe - Shqipėri
05/01/2021 Marketing Marketing lezhe - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.