KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
RLN Advisors & Consultants, LLP

RLN Advisors & Consultants, LLP is a consulting firm helping clients navigate complex issues related to business operations.

Kompania: RLN Advisors & Consultants, LLP
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Albulena Salihu
Industria: Kontabilitet
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10801
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: +1 (718) 708-7646
E-mail: albulena.salihu@staract.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.rlnadvisors.com/
Regjistruar me: 04/04/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.