KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Scopic Software-

ScopicSoftware (www.scopicsoftware.com) is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees in 25 different countries. All employees work from home. We develop custom software applications for clients in North America and Europe.

Kompania: Scopic Software
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Tara
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: 8 Sarah Lane, Maynard MA USA
Qyteti: << Informatė e fshehur>>
Kodi Postar: << Informatė e fshehur>>
Shteti: << Informatė e fshehur>>
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: oksana.h@scopicsoftware.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 07/08/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 5

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
10/10/2018 Remote Marketing Specialist Marketing Shqipėri
04/10/2018 Remote Resource Management Specialist IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
25/09/2018 Remote UX/UI Graphic Designer Arkitekturė/Dizajn Shqipėri
03/09/2018 Remote Resource Management Specialist IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
14/08/2018 Remote Junior-Intermediate Manual QA IT/Zhvillues softuerėsh Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.