KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Sibella's Beauty

Sallon i Estetikes "Sibella's Beauty"

Thonje,
Depilim
Manikyr,
Pedikyr,
Grim,
Tretmane etj.

Kompania: Sibella's Beauty
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Bukuri/Modė
Adresa: Rr Nena Tereze nr 33
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +38349113366
Fax:
E-mail: petrithoxha@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: https://www.instagram.com/sibellasbeauty/?hl=en
Regjistruar me: 26/07/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.