KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Smart Tech Solutions SH.P.K

Pozita:

Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi

Kriteret:

– Tė kenė tė pėrfunduar minimum shkollėn e mesme,

– Njohuri pune nė instalime - e preferuar;

– Tė kenė patentė shoferi valid, kategoria B;

– Aftėsi pėr tė punuar i pavarur si dhe nė punė ekipore nė ambient dinamik.

Aplikimi vetėm nėpėrmjet email adresės:
stskosova@gmail.com

Afati pėr aplikim 29.05.2018-15.06.2018

Kompania: Smart Tech Solutions SH.P.K
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Rr. Hajrullah Abdullahu nr.35A
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: stskosova@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.smartkosova.com
Regjistruar me: 29/05/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
29/05/2018 Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi IT/Zhvillues softuerėsh Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.