KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Solaborate-

Kompania: Solaborate
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Mimoza Bytyqi
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 20/12/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
04/12/2015 Internship- Marketing and Communication Marketing Prishitne - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.