KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Solaborate

Kompania: Solaborate
Lloji i Kompanisė: Rekrutues
Personi kontaktues: Mensure Alshiqi
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: St. Bedri Pejani
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: careers@solaborate.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.solaborate.com
Regjistruar me: 30/11/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 9
Pėr momentin tė hapura: 6

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
29/01/2018 Marketing & Communications Internship Marketing Prishtinė - Kosovė
18/01/2018 Sales and Customer Service Shėrbime tė klientėve Prishtinė - Kosovė
27/12/2017 Database Developer IT/Zhvillues softuerėsh Prishtinė - Kosovė
27/12/2017 Accountant Financa/Banka Prishtinė - Kosovė
27/12/2017 Senior Android Developer IT/Zhvillues softuerėsh Prishtinė - Kosovė
14/12/2017 Marketing & Communications Internship Marketing Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.