KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Stella Petrol-

Kompania: Stella Petrol
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Stella
Industria: Shitblerje
Adresa: Rr. Fehmi Agani Gjakovė
Qyteti: Gjakovė
Kodi Postar: 50000
Shteti: Kosovė
Tel: 049339900
Fax:
E-mail: stella.gjakove@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 06/10/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
06/10/2018 Shitės Shitblerje Gjakovė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.