KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Sutherland

Sutherland is one of the biggest international business process transformation companies with more than 30 years of history, which employs young, talented and motivated individuals who color the atmosphere with more than 16 European languages. Their main qualifications are within the customer and technical support proven to be on world class level.

Kompania: Sutherland
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shėrbime tė klientėve
Adresa: Prishtinė, Kosovo
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: careers@sutherlandglobal.bg  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.sutherlandglobal.bg/
Regjistruar me: 09/10/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
30/04/2020 Konsulent i Shėrbimeve ndaj Konsumatorit Shėrbime tė klientėve Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.