KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Swiss Direct Group-

Kompania Swiss Direct Group eshte nje kompani e cila promovon produkte te ndryshme te licencuara dhe kete e ben kryesisht permes Telemarketingut.
E njejta ndodhet ne disa qendra te Kosoves dhe Shqiperise.

Kompania: Swiss Direct Group
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Alfred Ismajli
Industria: Marketing
Adresa: Rr.Eqrem Qabej, lokalet e `Lesna`, kati II, Nr.135. 10000 Prishtine, Kosove.
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 043 966 618
Fax:
E-mail: alfred.ismajli@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/05/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
07/05/2018 Call Agent Menaxhment Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.