KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Te Shoki-

Kerkohen kamarier, te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 045 670 430

Kompania: Te Shoki
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Bedri
Industria: Tjetėr
Adresa: Rruga: 2 Korriku, Nr: 19 Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 0456670430
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/05/2018
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
02/05/2018 Kamarier Tjetėr Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.