KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
TECO

TECO ėshtė kompani profesionale e specializuar qe projketon mbikqyre dhe implementon sisteme te
sigurise si montimin e kamerave vezhguese, alarme kunder vjedhjes, alarme kunder zjarrit,
interfona,access control, zėrim dhe sisteme LAN.
TECO- u themelua nga nevoja pėr tė ofruar njė shėrbim profesional nė sektorin e sigurisė. "MBROJENI
PRONĖN TUAJ" Me TECO.

Kompania: TECO
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Kushtrim Alihajdaraj
Industria: Telekomunikacion
Adresa: adr: rr. Ndue Perlleshi Breg Diell Prishtinė
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 1000
Shteti: Kosovė
Tel: 049664668
Fax:
E-mail: info@teco-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.teco-ks.com
Regjistruar me: 27/05/2020
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.