KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Universe Pharma LLC-

Kompania: Universe Pharma LLC
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Fidan Feri
Industria: Shėrbime Shėndetsore
Adresa: Rr.Kemal Ataturk Nr 19 Mitrovicė
Qyteti: Mitrovica
Kodi Postar: 40000
Shteti: Kosovė
Tel: 049376673
Fax:
E-mail: info@universepharma-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 03/01/2017
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
04/04/2018 Prezentues Mjeksore Marketing Prishtine - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.