KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ZAG Apps

Kompania: ZAG Apps
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Ermal Sadiku
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: Rr.Rexhep Mala, nr8
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 00 377 44 120712
Fax:
E-mail: hr@zag-apps.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.zag-apps.com
Regjistruar me: 24/03/2014
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.