KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ZeMIUS

Qendėr Kėshillimore pėr Migracion,
Trajnime pėr Integrim,
Shėrbim pėr Pėrkthime Profesionale
dhe Trajnime pėr Siguri

Kompania: ZeMIUS
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Afrim Mjeku
Industria: Tjetėr
Adresa: ZeMIUS Zentrum für Migrationsberatung, Integrationstraining, Übersetzungsservice und Sicherheitscoaching Röntgenstr. 19 D-53177 Bonn Telefon: +49 228 240 241 68 Mob: +49 173 48 48 992 E-Mail: amjeku@migrationsberater.eu Web:
Qyteti: Bonn
Kodi Postar: 53177
Shteti: Gjermani
Tel: +49 228 240 241 68
Fax:
E-mail: amjeku@migrationsberater.eu  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ZeMIUS.de
Regjistruar me: 12/06/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.