KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Zhapi -

Kompania: Zhapi
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Ardit Jusufi
Industria: Bukuri/Modė
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: Fushe kosov
Kodi Postar: 12000
Shteti: Kosovė
Tel: +38349933628
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: jusufiardit43@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 12/02/2020
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.