KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Zinkunie Kosovo

Arkitekt-e
- Te kete te mbaruar fakultetin ose te jete absolvent-e
- Aftesi te mira komunikimi dhe pune ne grupe
- Te jete krijues dhe ideator i mire ne projektime dhe ndertime
-Njohja e gjuhes angleze, serbe apo gjuhe tjeter te huaj
- Te punoje nen presion dhe te permbush detyrat me kohe
- E preferueshme pervoja e punes ne projektime.

Dergoni CV-ne tuaj dhe nje leter motivuese ne kete adrese:
konkurs@bidec.eu

Kompania: Zinkunie Kosovo
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Hotel Grand kati 3 zyra 304
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 0038138225842
Fax:
E-mail: konkurs@bidec.eu  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.bidec.eu
Regjistruar me: 28/05/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.