KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ZooM038 Media

Audio&Video Pruksion
Agjension Marketingu

Kompania: ZooM038 Media
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: << Informatė e fshehur>>
Qyteti: << Informatė e fshehur>>
Kodi Postar: << Informatė e fshehur>>
Shteti: << Informatė e fshehur>>
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: info@zoom038.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.zoom038.com
Regjistruar me: 06/02/2008
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.