KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Zyra e Kryeministrit

Kompania: Zyra e Kryeministrit
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Zyra e personelit
Industria: Qeveri/Sociale
Adresa: Ndėrtesa e Qeverisė Sheshi: Nėna Terezė, p.n.
Qyteti: Pristinė
Kodi Postar: 1000
Shteti: Kosovė
Tel: 038 200 14 818
Fax: 00381 0 38 211 202
E-mail: info_pmo@ks-gov.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kryeministri-ks.net
Regjistruar me: 29/10/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.