KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: OPERATOR LOGJISTIKE
Kategoria e punės: Logjistikė [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Logjistikė  ]
Referenca e Punės: Logjistik
Pėrshkrimi:
KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT
-TE DIJE ITALISHT
-TE KETE EKSPERIENC PUNE
-PERSON SERIOZ DHE QE
-Puna ndodhet ne zyrat tona ne DURRES
DESHIRON TE MESOJE APLIKONI NE EMAIL: job@workitaly.com ose ne NR e telefonit +355 69 6035 666
Shkathtėsitė: KOMPANIA E TRANSPORTIT WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ 1 PUNOJES NE PROFILIN: NENPUNES ZYRE OPERATIVE NE SEKTORIN E TRANSPORTIT
-TE DIJE ITALISHT
-TE KETE EKSPERIENC PUNE
-PERSON SERIOZ DHE QE
-Puna ndodhet ne zyrat tona ne DURRES
DESHIRON TE MESOJE APLIKONI NE EMAIL: job@workitaly.com ose ne NR e telefonit +355 69 6035 666
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Frangjisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 500 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Tregu industrial, ShqipĆ«ri
Adresa: Rr. Hysen Myshketa Lagja 17
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 21/03/2023 / Shikuar gjithsejt 431 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipƫri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.