KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Regjistrohuni si Punėkėrkues
Ju lutem shkruani disa informata pėr veten tuaj.
* - patjetėr tė plotėsohet.
 
Informatat pėrsonale
 
Gjinia:
Emri dhe Mbiemri: *
Viti i Lindjes: *
Adresa: *
Kodi postar:
Shteti: *
Qyteti: *
Foto portreti:
Foto duhet tė jetė gif, jpg ose png dhe nuk mund tė jetė mė e madhe se 240x320 piksela.
 
Kontakt informatat
 
Tel: *
Mobil:
E-mail: *
Konfirmo email adresėn: *
Web:
 
Klikoni nė katrorėt pėrkatės mė poshtė nėse doni qė atė informatė ta fshehni nga punėdhėnėsit. Ēdo informatė qė ju NUK doni ta jepni pėr punėdhėnėsit e mundėshėm duhet tė klikohet.
 
 
 
 
 
 
 
Fjalėkalimi qė do tė pėrdoret pėr tė u kyqur
 
Fjalėkalimi: *
Konfirmo fjalėkalimin: *
 
Buletini informativė
 
 
Informatat e CV-sė
 
Profesioni i preferuar: *
Kategoria e rezymes:
(Pėr tė zgjedhur mė shume se njė kategori mbani tė shtypur butonin CTRL dhe klikoni mbi kategorinė.)
*
Lloji i preferuar i punės:
 
*
Paga e preferuar:     (P.sh Preferoj 400 Euro pagė mujore.)
CV-ja juaj:
Mund ta kopjoni dhe vendosni CV-nė nė kėtė fushė ose mund ta vendosni nė butonin "Browse" mė poshtė. 
Ngarkoje CV-nė:
Ngarkoje CV-nė si dokument nė formatin Word apo PDF etj.

(Vendi i preferuar i punės)
1. Shteti i Preferuar:
  Qyteti:
2. Shteti i Preferuar:
  Qyteti:
A do tė pranonit tė zhvendoseshit?  
 
Pėrvoja nė punė:
Leje tė zbrazėt nėse nuk ėshtė e aplikueshme
Datat
Profesioni apo pozita
Aktivitetet dhe pėrgjegjėsitė kryesore
Emri dhe adresa e punėdhėnėsit
Lloji i biznesit apo sektori
Edukimi dhe trajnimi:
Leje tė zbrazėt nėse nuk ėshtė e aplikueshme
Datat
Titulli i kualifikimit shpėrblyer
Lėndėt kryesore / profesionale tė pėrfshira
Emri dhe lloji i organizatės
Niveli nė klasifikimin kombėtar apo ndėrkombėtar
Aftėsitė dhe kompetencat sociale:
Aftėsitė dhe kompetencat organizative :
Aftėsitė dhe kompetencat teknike:
Aftėsitė dhe kompetencat organizative :
Aftėsitė dhe kompetencat kompjuterike:
Aftėsitė dhe kompetencat tjera:
Leja e vozitjes:
Gjuha amtare:
Gjuhėt:
Vetė-vlerėsim Tė kuptuarit Tė folurit Tė shkruarit
Nivelet europiane Tė dėgjuarit Tė lexuarit Spoken interaction Spoken production  
 
Prej nga keni dėgjuar pėr Oferta Pune?
 
  
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.