KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
MERIDIAN CORPORATION L.L.C

MERIDIAN Corporation LLC ƫshtƫ njƫra ndƫr ndƫrmarrjet kryesore nƫ lƫmin e furnizimit me pije dhe produkte tƫ tjera ushqimore nƫ Kosovƫ

Kompania: MERIDIAN CORPORATION L.L.C
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Adresa: Rr. Bill Clinton p.n. Zona Industriale
Qyteti: Prishtin
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 038 541521
Fax: + 381 (0) 38 541524
E-mail: human.resources@meridian-ks.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.meridian-ks.com
Regjistruar me: 08/03/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 13
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.