KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)

OJQ arsimore

Kompania: Qendra pėr Arsim e Kosovės (KEC)
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Kompleksi i Shkollės "Mileniumi i Tretė" rr. "Isa Kastrati", p.n.
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar:
Shteti: Kosovė
Tel: 038244 257
Fax: 038244 257
E-mail: office@kec-ks.org  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kec-ks.org
Regjistruar me: 17/05/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.