KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Gazeta Ditore

Gazeta Ditore ofron vende pune pėr 20 agjentė tė marketingut.

Aplikantėt tė plotėsojnė kėto kushte:

Tė kenė mbaruar sė paku shkollėn e mesme. Tė kenė njohuri tė mira tė gjuhės angleze dhe shqipe. Tė kenė pėrvojė pune nė fushėn e marketingut (jo e domosdoshme). Tė jenė komunikativ dhe tė pėrgjegjshėm pėr punėn. Ėshtė pėrparėsi por jo e domosdoshme qė aplikuesit tė dijnė dizajnim banerėsh nė flash dhe psd (Adobe Flash dhe Adobe Photoshop)

Tė interesuarit tė dėrgojnė njė e-mail me prezentim personal dhe njė fotografi, nė adresėn: info@gazetaditore.com

Pėrfitimi ėshtė shumė i levėrdishėm.

Konkursi ėshtė i hapur pėr tė gjithė tė interesuarit nė trojet shqiptare dhe nė diasporė.

Kompania: Gazeta Ditore
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Edmond Pruthi
Industria: Marketing
Adresa: Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: ++1 646 662 9935
Fax:
E-mail: info@gazetaditore.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.gazetaditore.com
Regjistruar me: 18/04/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.