KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
InfoCall Sh.p.k-

Kompania: InfoCall Sh.p.k
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Telekomunikacion
Adresa: Rruga e Barrikadave, di fronte alla scuola "Sami Frasheri"
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: +355696010312
Fax:
E-mail: selezione@infocall-albania.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 02/04/2013
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.