KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
KTV/KOHAVISION

Kompania: KTV/KOHAVISION
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Adresa: Rruga “Nena Tereze” ndėrtesa e ish RTP-sė
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +381 38 248 014
Fax: +381 38 248 015
E-mail: info@kohavision.net  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.kohavision.net
Regjistruar me: 09/12/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.