KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Instituti KAF

Instiuti per certifikimin e kontabilisteve dhe auditoreve

Kompania: Instituti KAF
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Bujar Krasniqi
Adresa: Ulpian, C2, H-III, nr.6
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: 044286629
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: bujar.krasiqi@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.ikaf.org
Regjistruar me: 17/12/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 0
Pėr momentin tė hapura: 0

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

Asnjė punė nuk ėshtė gjetur nga ky punėdhėnės.

Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.