Tė gjitha punėt (1 nė 13 nga 13)
Data  Titulli  Kompania  Lokacioni 
  Feb 6 Praktike ne Departamentin e Prokurimit ITBM Group LLC Kosovė
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Feb 8 10 Junior Travel Agents Gearsup Solutions Prishtine - Kosovė
  Nov 29 Edukatore nė Amerikė! Global Work & Training Agency SHBA
  Oct 3 Praktikant per Vleresime Mjedisore & Sociale Abkons shpk Prishtine - Kosovė
  Oct 1 Pune praktike me pagese Dhemetra Shpk Gjilan - Kosovė
  Oct 1 Pune praktike me pagese Dhemetra Shpk Gjilan - Kosovė
  Oct 1 Pune praktike me pagese Dhemetra Shpk Gjilan - Kosovė
  Aug 13 Call Agent ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Aug 3 Agjent tė shitjes ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Mar 3 Mesuese per shkollen 12 vjecare International American Academy of Kosova LIPJAN - Kosovė
  Jun 18 Marketing and Communication Internship Solaborate Prishtine - Kosovė
  Sep 14 Konkurs pėr gazetarė /praktikantė Portali Informativ "Infolajmi" Gjilan - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.