Jobs in Shėrbime tė klientėve (1 nė 20 nga 27)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Feb 28 Kerkoj shitese Aldo Shqipėri
  Feb 20 Shitese POSITIVE SH.P.K Prishtine - Kosovė
  Feb 14 Shitese Delikatise Prishtine - Kosovė
  Feb 14 Pizza Man Delikatise Prishtine - Kosovė
  Feb 8 10 Junior Travel Agents Gearsup Solutions Prishtine - Kosovė
  Nov 24 Ndihmes Pizzamen dhe Shankist LEB Pizza shpk Prishtine - Kosovė
  Oct 3 Call Agent Swiss Star Agency Ferizaj - Kosovė
  Aug 24 Agjent telefonik ALPHACALL Prishtine - Kosovė
  Aug 13 Call Agent ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Aug 3 Agjent tė shitjes ONCALL Prishtina L.L.C. Prishtinė - Kosovė
  Jul 30 Sales Representative - Telemarketer PRIMECALL Prishtine - Kosovė
  Jul 3 Shitese 6D KINEMA Lipjan - Kosovė
  May 13 Shitese exclusive LIGHT Fushe Kosove - Kosovė
  Sep 25 Kamarier Eni Fast Food Kosovė
  Aug 14 Recepsioniste, Hotel Meridian Meridian Hotel Tirane - Shqipėri
  Aug 7 Bashkėpunėtorė/e evroTarget PRISHTINĖ - Kosovė
  Dec 28 Kundendienst - Gjermanisht (Femer) CrossFit Kosovė
  Aug 18 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
  Jun 29 Pastrues/e Cleaning Prishtina Prishtine - Kosovė
  May 13 Call Center Agent B&S Dialogmarketing sh.p.k. Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.