KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
ALMA GROUP SHPK-

"NET CALL SERVICE", Call Center sito a TIRANA,a breve darą luogo alle selezioni per potenziare il suo organico.

Ci rivolgiamo a coloro i quali sono alla ricerca di un lavoro dinamico e flessibile da svolgere in un
ambiente giovane e stimolante.

Saranno ritenuti fondamentali i seguenti requisiti :


- Buon utilizzo del PC

- Buona dialettica

- Predisposizione al lavoro di gruppo


Si richiede massima serietą e soprattutto disponibilitą immediata.

Garanzia di formazione professionale, fisso mensile di 25000 LEK + provvigioni+bonus.

Kompania: ALMA GROUP SHPK
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: ALMA XHUNGA
Industria: Telekomunikacion
Adresa: Rruga Gjergj Fishta
Qyteti: TIRANE
Kodi Postar: 10001
Shteti: Shqipƫri
Tel: 0694728164
Fax:
E-mail: alma.x@alice.it  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 04/05/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
04/05/2012 Operator telemarketing Telekomunikacion TIRANE - Shqipƫri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.