KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ALMA GROUP SHPK ALMA GROUP SHPK
 
Titulli: Operator telemarketing
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Pėrshkrimi:
Net call service, Call Center sito a tirana,a breve darą luogo alle selezioni per potenziare il suo organico.

Ci rivolgiamo a coloro i quali sono alla ricerca di un lavoro dinamico e flessibile da svolgere in un
ambiente giovane e stimolante.

Saranno ritenuti fondamentali i seguenti requisiti :


- Buon utilizzo del PC

- Buona dialettica

- Predisposizione al lavoro di gruppo


Si richiede massima serietą e soprattutto disponibilitą immediata.

Garanzia di formazione professionale, fisso mensile di 25000 lek + provvigioni+bonus.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: 25000 Lekƫ
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: TIRANE, ShqipĆ«ri
Adresa: rruga gjergj fishta
Kodi postar: 10001
Data e shpalljes: 04/05/2012 / Shikuar gjithsejt 3655 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ALMA GROUP SHPK
Kontakt tel.: 0694728164
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.