Jobs in Telekomunikacion (1 nė 6 nga 6)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Feb 14 DONI TE NDRYSHONI TE ARDHURAT MUJORE ? Human Resources Albania Tirane - Shqipėri
  Jan 18 Fitoni nje super mundesi punesimi !! Head Hunter Albania Tirane - Shqipėri
  May 26 instalues TECO Prishtine - Kosovė
  Jul 22 LMR Technicians ITBM Solutions LLC Kosovė
  May 4 Operator telemarketing ALMA GROUP SHPK TIRANE - Shqipėri
  Mar 30 Inxhinier – Specialist pėr elektronikė – telekomunikacion UCAB Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.