KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Solutions LLC ITBM Solutions LLC
 
Titulli: LMR Technicians
Kategoria e punės: Telekomunikacion [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Telekomunikacion  ]
Pėrshkrimi:
ITBM is seeking resumes from experienced Motorola LMR (Land Mobile Radio) Technicians to work on an international contract to support a military customer in Kosovo.

The candidate must have at least 2 years experience supporting a military customer and must be fluent in English.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: KosovĆ«
Data e shpalljes: 22/07/2015 / Shikuar gjithsejt 3894 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Solutions LLC
Kontakt email: hr@itbmgroup.com
Adresa: Emshir-Rexhep Krasniqi Pn. ,Prishtinƫ - Kosovƫ
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.