KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: UCAB UCAB
 
Titulli: Inxhinier – Specialist për elektronikë – telekomunikacion
Kategoria e puns: Telekomunikacion [ T gjitha punt n kategorin Telekomunikacion ]
Prshkrimi:
N.T.P . “UKAB” sht kompani Kosovare me seli n Prishtin, e cila ka perfaqsi ekskluzive t kompanive t mirnjohura botrore: Nexans, Cellpack, Moeller etj.

UKAB sht active n implementimin e projekteve t ndryshme elektroenergjetike dhe t telekomunikacionit.

Pr instalime t sistemeve dhe stabilimenteve t teknologjis modern, ndrmarrja jon sht e interesuar t angazhoj kuadro profesionale t kualifikuar dhe t motivuar pr pozitn e mposhtme:

Inxhinier – Specialist pr elektronik – telekomunikacion

Fushveprimi:
-        Dizajnimi, menaxhimi dhe implementimi I projekteve,
Rrjeta kompjuterike (LAN) me medium Cu optic,
Sisteme t alarmeve kundr zjarrit,
Sistemeve t siguris dhe monitorimit t objekteve,
- Prgaditja e ofertave
- Prkujdesja pr klient
- Prkrahje shrbimit t shitjes

Ofrojm:
-        Fushveprim interesant dhe mundsi t aftsimit professional,
-        Pozicion menaxhues,
-        Pag atraktive.

Shkathtsit: -        Fakullteti I kryer elektroteknik (ev. Absolvent) drejtimi I elektroniks/telekomunikacionit,
-        Prvoj pune (e deshiruar),
-        Aftsi n organizimin e puns me vetiniciativ, n mnyr t pavarur dhe n punt ekipore,
-        T jet I gatshm t punoj edhe jasht orarit,
-        Njohja e gjuhs angleze,
-        Banor I Prishtins,
-        Preferohet mosha deri 35 vjeçare.
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Data e shpalljes: 30/03/2010 / Shikuar gjithsejt 5476 her
 
Kontakt informatat
Kompania: UCAB
Kontakt emri: Burim Uka
Kontakt udhzimet: N.P.T. UKAB fton të gjithë individët e interesuar t’I dërgojnë CV, referencat e punës dhe dëshmit tjera relevante në adresën elektronike ukab_pr@yahoo.com
Për më shumë informata mund të kontaktoni në numrat e telefonit: 038 520 498, 044 145 802 dhe 044 186 550
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.