KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
UCAB-

Pajisje dhe sherbime elektrike

Kompania: UCAB
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Burim Uka
Adresa: Rr. Kosta Novakoviq p.n.
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: +377 44 145 802
Fax: +381 (0) 38 220 498
E-mail: ukab_pr@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 29/01/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 3

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
30/03/2010 Inxhinier I energjetikƫs Inxhiniering Prishtinƫ - Kosovƫ
30/03/2010 Inxhinier I ndƫrtimtarisƫ Inxhiniering Prishtinƫ - Kosovƫ
30/03/2010 Inxhinier ā€“ Specialist pĆ«r elektronikĆ« ā€“ telekomunikacion Telekomunikacion PrishtinĆ« - KosovĆ«
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.