KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Auto Ngjyrosje Fatoni-

Njoftim
Mundėsi punėsimi pėr limari dhe ngjyrosje, nė Auto Ngjyrosje Fatoni.
Njohurit e punės:
• Riparimi i pjesėve tė dėmtura
• Montimi dhe ēmontimi i pjesėve tė automjeteve
• Ngjyrosja dhe formimi i sipėrfaqeve tė automjeteve
Kualifikimi i nevojshėm:
• Shkollė profesionale
• Pėrvojė pune profesionale
• Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar nė ekip
• Vetė-inciativė dhe ndjenjėn e pėrgjegjėsisė

Kompania: Auto Ngjyrosje Fatoni
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Tjetėr
Adresa: XK, Vėllezėrit Fazliu, Prishtinė 10000
Qyteti: Prishtinė
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovė
Tel: +383 49 162 833
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: autongjyrosje_fatoni@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 17/07/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
17/07/2021 Limari Tjetėr Prishtinė - Kosovė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.