KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Auto Ngjyrosje Fatoni Auto Ngjyrosje Fatoni
 
Titulli: Limari
Kategoria e puns: Tjetr [ T gjitha punt n kategorin Tjetr ]
Prshkrimi:
Njoftim
Mundsi punsimi pr limari dhe ngjyrosje, n Auto Ngjyrosje Fatoni.
Njohurit e puns:
Riparimi i pjesve t dmtura
Montimi dhe montimi i pjesve t automjeteve
Ngjyrosja dhe formimi i siprfaqeve t automjeteve
Kualifikimi i nevojshm:
Shkoll profesionale
Prvoj pune profesionale
Aftsi t shklqyera pr t punuar n ekip
Vet-inciativ dhe ndjenjn e prgjegjsis
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot, Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): 3
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: XK, Vëllezërit Fazliu, Prishtinë 10000
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 17/07/2021 / Shikuar gjithsejt 1388 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Auto Ngjyrosje Fatoni
Kontakt emri: Fehmi Shabani
Kontakt email: autongjyrosje_fatoni@hotmail.com
Adresa: XK, Vëllezërit Fazliu, Prishtinë 10000 ,Prishtinë 10000 - Kosovë
Kontakt tel.: +383 49 162 833
Kontakt fax: +383 49 162 833
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.