KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Auto Ngjyrosje Fatoni Auto Ngjyrosje Fatoni
 
Titulli: Limari
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
Njoftim
Mundėsi punėsimi pėr limari dhe ngjyrosje, nė Auto Ngjyrosje Fatoni.
Njohurit e punės:
• Riparimi i pjesėve tė dėmtura
• Montimi dhe ēmontimi i pjesėve tė automjeteve
• Ngjyrosja dhe formimi i sipėrfaqeve tė automjeteve
Kualifikimi i nevojshėm:
• Shkollė profesionale
• Pėrvojė pune profesionale
• Aftėsi tė shkėlqyera pėr tė punuar nė ekip
• Vetė-inciativė dhe ndjenjėn e pėrgjegjėsisė
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: XK, Vėllezėrit Fazliu, Prishtinė 10000
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 17/07/2021 / Shikuar gjithsejt 1149 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Auto Ngjyrosje Fatoni
Kontakt emri: Fehmi Shabani
Kontakt email: autongjyrosje_fatoni@hotmail.com
Adresa: XK, Vėllezėrit Fazliu, Prishtinė 10000 ,Prishtinė 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: +383 49 162 833
Kontakt fax: +383 49 162 833
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.