Jobs in Tjetėr (1 nė 20 nga 47)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jun 20 Linguist Manager (Camp Bondsteel, Kosovo) ITBM Group LLC Camp Bondsteel - Kosovė
  May 21 Teknik i ngrohjes, ftohjes dhe ventilimit ITBM Group LLC Prishtina - Kosovė
  May 14 Bravandreqes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtina - Kosovė
  May 14 Hidraulik ITBM Group LLC Prishtina - Kosovė
  May 14 Teknik i Mirembajtjes ITBM Group LLC Prishtina - Kosovė
  May 9 Procurement Specialist ITBM Group LLC Prishtina - Kosovė
  Jul 19 Konkurs per Pizzamen Pizza piez Kosovė
  Jul 10 Carpenter Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT) Malta, MT - Shqipėri
  Jul 10 Steel Fixer Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT) Malta, MT - Itali
  Jul 10 Fiberglass Laminator Boat Maintenance Ltd. (Malta, MT) Malta, MT - Itali
  Mar 20 Site Security & Safety Lead ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Dec 24 Construction worker Poseidon Human Capital Kroaci
  Sep 6 Call Agent - Gjuhe Gjermane Innovatis Marketing Solutions Prishtine - Kosovė
  Dje Shpallje per Kamarier/e Best Western Hotel Galla Lipjan - Kosovė
  Aug 9 Arkatare dhe Sektorist/e ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prizren - Kosovė
  Jul 20 Kuzhiniere Green Education Tirane - Shqipėri
  Jul 9 Montera me pėrvojė 500€ paga MOBIN SH.P.K Fushe Kosove - Kosovė
  Sep 25 Mjeshter i keramikes pllakave ujit dhe sanitaris Arber G Prishtinė - Kosovė
  Aug 16 Agjent Shitje ne Terren per produkte Dentare Futura Dent Kosovo Prishtine - Kosovė
  Jul 18 Work from home General Call Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.