KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Language Translation Agency

Kompania: Language Translation Agency
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Rruga Nena Tereze, p.n
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10 000
Shteti: Kosovƫ
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: ltagency2005@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://n/a
Regjistruar me: 01/10/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
01/10/2007 Lektor/Redaktor Tjetƫr Prishtinƫ - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.