KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Language Translation Agency Language Translation Agency
 
Titulli: Lektor/Redaktor
Kategoria e puns: Tjetr [ T gjitha punt n kategorin Tjetr ]
Prshkrimi:
Kërkojmë Lektor/Redaktor që mund të lektorojnë/redaktojnë tekstet e përkthyera nga gjuha angleze ne gjuhën shqipe. Kushtete: Përvojë të gjatë në fushën e përkthimeve teknike dhe arsim superior. Përkthyesi duhet të njohë si gjuhën angleze ashtu edhe gjuhën shqipe.
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: , Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 01/10/2007 / Shikuar gjithsejt 5946 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Language Translation Agency
Kontakt emri: Language Translation Agency
Kontakt email: ltagency2005@yahoo.com
Adresa: Rruga Nena Tereze, p.n ,Prishtinë 10 000 - Kosovë
Kontakt tel.: 00377 44 164 027
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.