KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: N.C.E. shpk N.C.E. shpk
 
Titulli: Punetor per punime, riparim/sherbime
Kategoria e punės: Tjetėr [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Tjetėr  ]
Pėrshkrimi:
NCE shpk (Firme Ndertimi) kerkon te punesoje Punetor per punime riparim-sherbime ne sektorin elektromekanik.

* Te kete njohuri baze ne elektromekanike
* Te kete arsim te mesem
* Te jete i disponueshem dhe i disiplinuar
* Patenta perben avantazh
* Eksperienca e mepareshme nuk eshte e domosdoshme

Per te lene takim per interviste te dergohet nje CV ne nce_tirana@yahoo.com ose te telefonojne ne 247-831.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: , Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tiranė, Shqipėri
Data e shpalljes: 22/10/2007 / Shikuar gjithsejt 4028 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: N.C.E. shpk
Kontakt emri: N.C.E. shpk
Kontakt email: nce_tirana@yahoo.com
Adresa: Tiranė ,Tiranė - Shqipėri
Kontakt tel.: 0682020884
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.