KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: N.C.E. shpk N.C.E. shpk
 
Titulli: Ekonomiste
Kategoria e puns: Tjetr [ T gjitha punt n kategorin Tjetr ]
Prshkrimi:
NCE shpk (Firme Ndertimi) kerkon te punesoje Ekonomiste per mbajtjen e kontabilitetit te saj.

* Te kete arsimin perkates
* Te kete eksperience pune ne kete detyre (eksperienca ne firme ndertimi perben avantazh)
* Te njohe programin Alfa

Per te lene takim per interviste te dergohet nje CV ne nce_tirana@yahoo.com ose te telefonojne ne 0682020884.

Cel. : 0682020884
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: , Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Tiranë, Shqipëri
Data e shpalljes: 22/10/2007 / Shikuar gjithsejt 5397 her
 
Kontakt informatat
Kompania: N.C.E. shpk
Kontakt emri: N.C.E. shpk
Kontakt email: nce_tirana@yahoo.com
Adresa: Tiranë ,Tiranë - Shqipëri
Kontakt tel.: 0682020884
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.