KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Poseidon-R-

Tregti peshku dhe prodhime deti me shumice,prodhim dhe perpunim i produkteve .

Kompania: Poseidon-R
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Adresa: Km.5 Autostrada Durres-Tirane.Perball Q.T.U.
Qyteti: Tirane
Kodi Postar:
Shteti: Shqipƫri
Tel: 048301181
Fax: 048301183
E-mail: lajdiarapi@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 26/05/2006
Gjithsejt punė tė shpallura: 4
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
15/10/2007 Ekonomist Tjetƫr Tiranƫ - Shqipƫri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.