KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Poseidon-R Poseidon-R
 
Titulli: Ekonomist
Kategoria e puns: Tjetr [ T gjitha punt n kategorin Tjetr ]
Prshkrimi:
Per ekonomist per ne filialin e duurresit ,

kerkesat jane :
1. Kohe e plote pune.
2. Arsimi i larte ,fakulteti ekonomik,mundesisht finance.
3. I afte te punoj ne grup ,i komunikushem,fleksibel,dinamik.

Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: , Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Tiranë, Shqipëri
Data e shpalljes: 15/10/2007 / Shikuar gjithsejt 3952 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Poseidon-R
Kontakt emri: Rudina Nika
Kontakt tel.: 048301181
Kontakt fax: 048301183
Kontakt udhzimet: Tel. : 048301183
Cel. : 048301182
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.