KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Bees Beauty-

Kompania: Bees Beauty
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Bukuri/Modė
Adresa: Sejdi Sejdiu , Ferizaj
Qyteti: Ferizaj
Kodi Postar: 70000
Shteti: Kosovƫ
Tel: +38349333363
Fax:
E-mail: << Informatė e fshehur>>  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 28/04/2021
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
28/04/2021 1 Professional Hairstylist / 1 Makeup Artist Bukuri/Modƫ Ferizaj - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.