KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Bees Beauty Bees Beauty
 
Titulli: 1 Professional Hairstylist / 1 Makeup Artist
Kategoria e punės: Bukuri/Modė [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Bukuri/Modė  ]
Pėrshkrimi:
Bees Beauty ne Ferizaj eshte ne kerkim te:

1 Professional Hairstylist
1 Makup Artist

Ju lutemi t'i dergoni punimet tuaja ne Viber ne +38349333363
Shkathtėsitė: Hairstyle , Makeup.
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Ferizaj, KosovĆ«
Adresa: Sejdi Sejdiu , Ferizaj
Kodi postar: 70000
Data e shpalljes: 28/04/2021 / Shikuar gjithsejt 1457 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Bees Beauty
Kontakt emri: Vlora Rrahmani
Kontakt email: gent.buzaku22@gmail.com
Adresa: Sejdi Sejdiu , Ferizaj ,Ferizaj 70000 - Kosovƫ
Kontakt tel.: +38349333363
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.